czwartek, 29 października 2015

Zarabianie czas zacząć

Witam na moim blogu, gdzie mam zamiar dzielić się z Czytelnikami swoimi doświadczeniami i swoją wiedzą na temat zarabiania w internecie. Jak dotąd udało mi się zarobić na reklamach (prowadzę od kilku lat inne blogi, ale o tym kiedy indziej), na udziale w płatnych ankietach, pisaniu tekstów SEO itp... Od pewnego czasu otrzymuję również darmowe próbki różnych produktów. Kiedyś nie wierzyłam, że to wszystko może się udać. W końcu zaczęłam sprawdzać...
Co prawda nie są to astronomiczne kwoty, jednak ziarnko do ziarnka i kilkadziesiąt, czy kilkaset złotych miesięcznie piechotą nie chodzi.

Testowanie produktów na Everydayme


Pierwszym miejscem, które chcę Wam polecić, jest portal www.everydayme.pl
To właśnie stamtąd otrzymałam w zeszłym miesiącu próbkę tabletek do zmywarki Fairy. Tabletek jeszcze nie zdążyłam wypróbować osobiście, bo akurat zepsuła mi się zmywarka i czekam na nową. Jednak taką samą próbkę otrzymała też moja bratowa, która stwierdziła, że tabletki Fairy świetnie się sprawdziły w jej zmywarce.


Nie są to pierwsze próbki, które otrzymałam  za darmo dzięki byciu aktywnym członkiem społeczności zgromadzonej wokół Everydayme. Testowałam już kilka różnych środków czystości znanych marek.

Ciąg dalszy nastąpi


W kolejnych wpisach opiszę swoje przygody (te miłe i te niemiłe) z innymi miejscami w sieci, w których udało mi się coś zarobić (na przykład za wypełnianie ankiet) lub dostać darmowe próbki, bonusy itp... 

Pozdrawiam!
Anna 

2 komentarze :

Komentarze na tym blogu są moderowane.